| DoroganVlad a întrebat:

Stiti de unde as putea cumpara caiete cu Meme face(Troll face,rage face,Lol face, etc.) din Craiova?

1 răspuns:
| Sakura55 a răspuns:

Daca vrei caiete deastea...sunt foarte greu de gasit nici in Bucuresti nu sunt
, dar am 2 idei : 1. poti sa iei orice caiet de preferat alb...sau pur si simplu fara niciun model si pune-i o poza cu un meme.sau..2. poti sa te duci la magazinele astea care fac tot felku de bluze cu poze, cani etc si spune-i sa.ti faca un caiet cu unu din meme happy