| N0NameForY0u a întrebat:

Stiu ca e o intrebare mai neobisnuita, n-am vrut sa se ajunga aici dar sunt disperata.Cum pot sa fac pe cineva sa nu mai fie buna la ceva?(cum ar fi invatatura)

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu incerca sa faci persoana respectiva sa nu mai fie buna in ceea ce face, fiindca nu vei reusi, chiar daca vei incerca sa ii bagi bete in roate, ca sa zic asa. Mai bine incearca sa te ridici pe tine insati la un nivel mai inalt, astfel incat sa poti spune ca esti oarecum deasupra ei, cel putin din punctul tau de vedere. In felul asta, ai si mai multa satisfactie si nici nu te bagi in treaba altora, chestie care mi se pare pura lipsa de ocupatie.

3 răspunsuri:
| Ryuuzuka a răspuns:

Doamne...ce copii.Concurenta ha oh go on? Am trecut si eu prin asta, dar nu mi-au trecut astfel de idei niciodata thinking Nu poti face asa ceva.Mai bine pune-te pe invatat si poate o/il vei intrece. Comanda culegeri de pe internet si lucreaza suplimentar acasa.Asa am procedat eu si sunt prima din clasabatting eyelashes.Nu te mai gandi la asa ceva :*.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Sufletul conteaza.Ce conteaza invatatura, uite...eu sunt oarecum mediocru si nici ca-mi pasa.Eu vreau sa am un suflet bun nu un aer bunbig grin
O zi buna!big grin

| CoCogirlroxi a răspuns:

Paii... trebuie sa dai tot ce e mai bun din toine toti am trecut prin asta:*