| aleexuţ a întrebat:

Sunt acasa la o prietena. Chiar nu am idei de activitati. Ce idei aveti? Fundita!

Răspuns Câştigător
| Deeeni a răspuns:

Stiu ca poate suna ciudat dar eu asa ma distrez laughing:
1. Poti suna cu numar ascuns.
2. Puteti sa va faceti poze.
3. Vorbiti pe mess cu persoane care va enerveaza si enervatile si voi pe ele.laughing
4. Puteti face un concurs cu ''Cine mananaca mai repede''
5.Stati pe Facebook.
6.Strigati dupa oameni pe strada si dupa ascundeti-va deparca nu s-ar fi intamplat nimic.laughing(Asta mi-a venit acum pe loc)
7.Adevar si Provocare
8. Puteti sa va uitati la ''Semnificatia Orelor-Scribd''
9.Ascultati cea mai oribila muzica si incercati s-o imitati si voi laughing
10.Stati pe TPU.
Distractie maxima! Va doresclaughing.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pizza / chipsuri + suc + film

| Antoniacopiluța a răspuns:

Păi:
Uitati-vă la un film, nu contează de care
Ascultati muzică
Faceti-vă poze
Probati haine
Cantati
Cititi
Uitati-vă la televizor.

| Sarai a răspuns:

Adevar sau provocare, ascultati muzica...

| KitKat15 a răspuns:

In primul rand ati putea viziona un film, comedie sa fie. A-ti putea cauta pe Youtube videoclipuri funny, sau sa dati pur si simplu drumul la muzica si sa vorbiti. happy A-ti putea gati laughing Stiu ca suna ciudat, dar e o activitate foarte amuzanta. Succes :*

| anaid6 a răspuns:

Va puteti uita la Art Attack si sa faceti ceva de acolo,puteti urmari un film, puteti povesti, puteti crea haine(le desenati sau chiar le coaseti, dar cu mare atentie), puteti face karaoke.Nu stiu ce varsta ai, eu ti-am zis cam ce as face eu(am 10 ani).