| anonima13 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si vreau sa dau impreuna cu o prietena la liceul iulia hasdeu din Bucuresti, la profilul mate-info ce parere aveti despre acest liceu? este cineva acolo? imi este cam frica la examen pentru ca media de intrare a crescut fara de anii trecuti acum este 9.30, media claselor din generala va fi in jur de 9.90, imi este frica sa nu imi stric media cu examenelecrying, help me(funda)

1 răspuns:
| Dyenutzza97 a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a 8 a si imi doresc sa intru la Iulia Hasdeu.Din cate am auzit de la prietenele mele care sunt acolo liceul este OK, iar profesori destui de buni. Iti urez succes si cine stie, poate ne intalnim acolo happywinking