| crinutza76c a întrebat:

sunt disperata am ajuns la capatul puterilor, nu stiu ce se intampla cu mine, in mine simt o presiune in piept ca si cum as avea o piatra pe inima, un sentiment de stres continuu, de neliniste nu stiu de ce. Iubitul meu a plecat in Italia la munca pentru cateva luni de cand a plecat simt asta simt ca ma usuc, nu stiu, fost la psiholog, dar simt ca nu ma ajuta cu nimic, de cateva saptamani simt asta, i-am spus lui sa luam o pauza ca poate distanta ma doare, dar cand ii spun asta parca nu imi doresc sa ma despart de el, el ma iubeste. Mama e langa mine, am prieteni toata lumea ma iubeste, dar nu imi gasesc linistea, simt ca ma usuc, ca nu mai pot nici nu pot explica acel sentiment cand nu vb cu el, simt ca... nu stiu ce vreau, sa mai fiu cu el sau nu, cand vb cu el ma linistesc pe urma iar incepe aceasta emotie. nu stiu cum sa o numesc, parca imi arde inima, nu pot trai asa. Ce sa fac, simt ca innebunesc, nu mai pot? A trecut cineva prin asta ca nu mai stiu ce sa facc?sad sad sad Ma rog la Dumnezeu, dar nu mi se amelioreaza starea, tot mai rau imi e pe zi ce trece ce sa facc? sad sad sad

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...
Eu unul ma intreb unde pot gasi si eu o fata asa ca tine, ca sigur nu as pune-o intr-o asemenea postura, eu as cauta o cale de mijloc...