| Andra3104 a întrebat:

Bună TPU..sunt în clasa a XI-a și se apropie Balul Bobocilor (desigur,voi participa).
Una dintre probe se numește"proba costumelor ", unde fiecare trebuie să se deghizeze într-un personaj (fie el disney, din filme sau istoric).
Problema este că eu nu am nicio idee pentru costumul meu iar balul este peste 2 săptămâni.
Mă puteți ajuta cu, câteva idei?

Răspuns Câştigător
| Kitty2018 a răspuns:

Daca ai parul negru te poti costuma in Yandere. Ai nevoie de o uniforma ca cea din imaginea mea de profil si sa iti prinzi parul in coada, lasand doua suvite. Stiu ca e cam tarziu, dar sper ca iti place idea