| Lolii45 a întrebat:

Trebuie sa fac joc intr-o sceneta, dar nu stiu ce sceneta. Trebuie sa fie de vreo 3 minute si sa fie amuzanta! big grin Stiti vreo una? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| buburuza2007 a răspuns:

Ti-as recomanda o sceneta sin titanic vals,este o parte cand capul familiei isi ia o palarie si este injurat de toata lumea,intre ghilimele, crede-ma ca este foarte amuzanta, cauta filmu si o sa vezi, e foarte buna, eu am vazut la teatru si am ras copios