| OnlyTheScript a întrebat:

trec in clasa a 7-a si m-am transferat la scoala nr 15 stefan barsanescu din Iasi. am auzit ca acolo cam toti au fite peste fite si avand in vedere ca o sa fiu noua pe acolo, as vrea sa imi ziceti cum sa ma comport in fata fitosilor ca sa nu par o ratata si sa ma eticheteze din prima zi de scoala. de bani nu pot sa zic ca duc lipsa, am haine frumoas, poate nu de firma :"zara" sau nike sau mai stiu eu ce, dar sunt dragute, nu am un telefon "wow" si deci nu stiu cum pot sa par draguta in fata fitosilor ca sa ma placa..idei?

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Faci şcoala de teatru. straight face

| buburuza2007 a răspuns:

Auzi,numai bine esti tu natural si iti fci prieteni"normali" cu care chiar sa fii tu insati si nu o prefacuta,la un moment dat o sa te saturi, fii tu insati iar daca ei nu te suporta le intorci spatele si gata, nu ai tu treaba cu fitosi, tu distreaza-te si simtate bine, atat conteaza

| yumary a răspuns:

Scumpo,
Fii tu insati happy
Incearca sa fii draguta, sa nu pari altcineva kiss
Cat despre haine si telefon oh go on atata timp cat te simti bine in pielea ta si stii unde ti-e locul nu vad problema happy
Vor exista intodeauna oamenii care vor critica oh go on dar nu-i bai, tu sa fii sanatoasa kiss
Te-am pupat, sper ca ti-am fost de ajutor kiss
Mult succes!