| valerikaa a întrebat:

un baiat m'a intrebat daca nu vreau sa ne intalnim, problema e ca e cu 4 ani mai mare decat mine, nushtiu daca chiar vrea sa ne intalnim sau doar vrea sa isi bata joc, el sa mai intalnit cu o fata cu un an mai mare decat mine, si mai apoi ii placea de o fata de la mine din clasa si nu ma simt prea sigura, eu vreau sa fim doar prieteni dar el nu intelege, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu te intalni cu el. Daca ai gandurile astea negre e clar ca ceva nu e ok. Asculta-ti intuitia feminina.

| zurick a răspuns:

Nu te obligă nimeni să ai încredere. Dacă nu vrea să fiți doar prieteni ignoră-l.Contează doar ce vrei tu, scumpo.

| vocea a răspuns:

Stai linistita scumpo, nu te poate nimeni obliga ce sa faci, daca nu e de acord ingnoral