| All3 a întrebat:

TPU!
Urmeaza sa dau teza este prima data, sunt in clasa a 5 a ...Cum eu nu sunt prea buna la mate v-as ruga sa-mi dati un site in care as putea vedea cum arata teza la mate de anul acesta, va rog mult. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Buna, subiectele de teza vi-l face profesorul, numai la clasa a 8a sund madele de subiecte pentru cei care dau examen.
Sfatul meu este sa-l intrebi pe profesor in clasa ce nu intelegi, iar acasa faci multe exercitii eventual cu ajutorul parintilor.
Succes!
Apropo:Nici eu nu eram buna la mate dar m-am dus la pregatire si asa am inteles si a fost super.

5 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva dar cel mai bine ar fi sa incepi sa faci exerciti fiindca nu-s grele... daca iei un 5 fii multumita ca macar ai muncit pentru el...asa ca pune mana si incepe sa faci exerciti

| LoVe_6598 a răspuns:

Tezele V-VIII le face profesorul cum doreste el! Inafara de tezele unice din a VIII-a Asa ca ia fiecare lectie in parte si fa cate 5 exercitii la fiecare lectie. Iti spu ca o sa fie destul de greu. Dar o sa-ti dea si teorie!
fundita? Plz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie usoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti proasta daca nu te duci sa o dai si pune burta pe carte si eu sunt a5a si sunt mai desteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti varza