| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU. Urmează să îmi țin majoratul și problema e că vreau să îmi chem doar prietenii mai apropiați, și nu sunt în număr foarte mare. Am DJ, fotograf, am rezolvat tot. Oare va ieși nașpa dacă nu am mulți invitați?

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Nu, din contra. Se vor simti mai bine, mai ales ca tu vei fi acolo sa ii bagi in seama. Daca sunt multi, nici n-ai cum sa vb cu fiecare. Ii ai exact pe cei care te iubesc. Bucura-te de aceasta zi speciala. O aniversare reusita!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E mai bine sa ai un eveniment restrans doar cu prietenii apropiati. Nu ai nevoie de persoane mai multe pentru a te distra. Sigur o sa iasa totul memorabil. La multi ani si distractie placuta!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu uita sa iei in considerarea ca prietenii astia, vin cu iubitele ssau iubitii, deci, numarul lor se dubleaza!

| Eu2208 a răspuns:

Stai linistita! Majoratul tau e grozav o sa fie super! Dar daca chiar vrei poti sa ii inviti si pe iubitii/iubitele invitatilor. Dar nu cred ca mai trebuie. Esti norocoasa pentru un asa frumos majorat! La multi ani si sa ai o noapte de ne uitat!