| inna1995 a întrebat:

TPU! happy Va rog din suflet sa ma ajutati >:". Vreau sa imi castig banii mei [de buzunar] happy. Vreau sa imi dati ideei de firme cum sunt : avon, ebiju, oriflame, giada rome etc la care as putea fi reprezentant happy. Am 13 ani happy. Parintii nu imi dau in fiecare zi bani de pachet la scoala pentru ca sunt zile in care nu au nici ei. sad Cateodata imi i.au mancare de acasa. Si de aceea as vrea sa mai castig si eu ceva banuti. happy Si va rog nu vreau raspunsuri gen : esti prea mica si la varsta ta nu poti sa castigi bani etc. Pentru ca am si eu nevoie crying. Astept raspunsuri urgeent sad. Multumesc din suflet! kiss. Ofer fundita! puppy dog eyes [scuzati categoria dar este una destul de vizitata >:" >:" >:" ]

Răspuns Câştigător
| Curious9 a răspuns:

Chiar nu stiu ce sfat sa-ti dau. Mai intai trebuie sa cunosti pe cineva mai mare, care sa aiba cel putin 2 ani in domeniu, si sa te introduca si pe tine. Si cand o sa faci 16 ani, o sa ai mai multe posibilitati: poti sa imparti pliante pentru XXL, Kaufland prin blocuri, poti lucra ca si vanzatoare la mici targuri din oras, sau chiar, dc nu, la un fast food. happy Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| gupal a răspuns:

Buna! Poti sa iti faci cont pe siteul celor de la Lady's. Ai mai multe posibilitati de castig:
Colectezi comenzi pe baza de cataloage si ai un castig de pana la 32% din valoarea produselor.
Colaboratori online. Castigi din comisioane. Tot ce trebuie sa faci este sa recrutezi persoane care se vor inscrie pe baza codului tau de afiliat si vei castiga bani din comenzile acestora si din comenzile afiliatilor acestora si tot asa.
Link de inscriere aici http://ladys.ro/promo/1/CFGqAlCy
Daca vrei mai multe detalii da-mi un email la freedomain7@gmail.com