| Justina a întrebat:

Verisoara mea are o pisicuta persana si nu stie ce nume sa ii puna. vreau niste nume mai interesante pisicuna este femela. Dau fundita celor mai frumoase nume.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Kiki, Kitty, Roxy, Amy, Candy, Emy, Fluffy, Fifi, Lilly, Kiss, Paty, Suzy, Sissy, Yummy.

Sper sa-ti placakiss pe pisika mea o cheama Kittylove struck. Te pupkiss

| Cristary a răspuns:

Persy
Pufulici
Flufici
Fluffy
Fufulici
FuFu
Fify
Ersy
Ersana
Sany
Sony
Anasrep
Anasripi
Anasy
Anna
Anne
Pufulete
Pufy Puf
Puf
Puf Paf
Pif Paf
Ansy

Sper ca te-am ajutat! :*

| RenataG a răspuns:

Puffy, tziuca, fyfy, pitzi, trifanutza, etcbig grinlaughing

| Justina explică:

Multumesc Eu si verisoara mea am hotarat ca o va chema: Jely Joy. Multumesc mult Whiskers.