| COLORATTA a întrebat:

vineri este banchetul iar eu nu stiu cum sa imi fac parul. sad dati-mi va rog cateva idei! ps. parul meu este pana la umeri si nu este tuns in scari. FUNDA pentru cea mai frumoasa si simpla coafura. (nu vreau sa folosesc placa sau feon )

3 răspunsuri:
| VasileMadalinaElena a răspuns:

Si eu am avut banchetul si imi doream o coafura simpla dar si draguta.Te sfatuiesc daca ai parul drept sa-l undulezi,dai cu putin sclipici, daca ai breton il indrepti, poti sa pui si o fontita(asortata cu rochia) si crede-ma iasa super, daca il ai cret, indreapta-l cu placa. Distractie placuta!