| GabrielaS13 a întrebat:

Voi ce ati alege? Un tricou cu,,Like a boss" sau unul cu,, Biniditat"?
P.S: Sunt fata.winking

7 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Buna!
In situatii d-astea, le-as alege pe amandoua daca nu ma pot hotara dar daca bugetul este cam mic... as lua cel cu,, Biniditat'' smug.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-s saraciile astea, niciunul din ele. Uite aici tricou frumos : http://www.eralibertatii.ro/foto/01.jpg

| RuxandraBianca a răspuns:

Like a boss. normal...

| C26 a răspuns:

Buna.
Eu as alege un tricou cu "Like a boss" happy
E mai dragutlove struck
Parerea mea big grin

| Copiliţă a răspuns:

- Eu ma gandeam la "biniditat", cand te intreaba cineva "ce faci?" tu raspunzi" biniditat "! laughing

| Dyana8 a răspuns:

Biniditat happy

| Dawid a răspuns:

Biniditat love struck cum spune :CopilăAlintată