| shadow23 a întrebat:

Voi cum ati recomanda unei prietene un site de produse cosmetice naturale?

3 răspunsuri:
| LXandro a răspuns:

I-as trimite un link cu mesajul "Ia uite ce site interesant am gasit. Tu ce parere ai despre produsele pe care le comercializeaza?" :P
http://naturiss.ro/19-cosmetice-naturale

| Frumusika24 a răspuns:

Ii zici asa:Uite am gasit un site cu produse cosmetice naturale poate vrei sa te uiti si tu, chiar ti-l recomand are produse chiar bune. tonguetongue

| PicaturaNaturii a răspuns:

Salut. Am gasit un site de cosmetice naturale facute manual Romanesti www.picaturanaturii.ro tu ce parere ai?