| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va imbracati in prima zi de scoala? La noi nu s-a bagat inca uniforma, drept urmare, toate fetele se vor intrece: "Care arata mai bine?" :)) Voi cum credeti ca ar fi indicat s amergeti in prima zi de scoala? Eu m-am gandit la outfit-ul asta:
1. Blugi. https://www.google.ro/......ps?/search A parta pereche.
2. Tenisi. https://www.google.ro/......ps?/search Ceva in gen, mai inchisi la culoare si talpa cu 1 centimetru mai mica.
3. Camasa cu maneca scurta (tip tricou), in genul asta, pe turcoaz sch&q=camasa+dama+buline+turcoaz&facrc=_&imgdii=_&imgrc= r4UbUvLJynKNbM%253A%3B3awChxpGSl-OMM%3Bhttp%253A%252F%25 2F...B500%3B591 Voi purta blugii deasupra.
4. Parul meu este cret, nu am ce altceva sa ii fac decat sa il las pe spate.
E ok?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Eu imi iau o bluzita alba, o pereche de blugi si skateshoesii in picioare. laughing Nu stau sa ma complic, n-am de gand sa fac parada modei. abia astept sa plec din momentul in care voi ajunge.
Outfitul tau este dragut si ok. Nu inteleg de ce toata lumea se streseaza asa pentru prima zi de scoala. trece mai repede decat va imaginati voi.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu optezi pentru tocuri sau platforme.

Răspuns utilizator avertizat
| OnlyTheScript a răspuns:

Camasa e cu buline, tip tricou, turcoaz.

| Lady7pumpkinS a răspuns:

Dupa parerea mea i ales o tinuta draguta, perfecta pentru scoala!

| Lőrincz_Erik_1996 a răspuns:

Eu nu stiu. big grin big grin