| Antonio_3604 a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un model de barba... Dar din pacate nu imi creste peste tot barba, de fapt in 2 locuri nu imi creste Locurile fiind situate chiar langa barbie unul in partea stanga si celalalt in partea dreapta! Stiti vreao metoda? Ms!

4 răspunsuri:
| KillerNrOne a răspuns:

Dar cati ani ai 14?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Păi dacă nu creşte peste tot, dă-o încolo de barbă. Fetelor nu le prea plac bărboşii! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar la toate fetele nu le plac barbosii...de ex mie imi plac cei barbatii cu barba, dar nu din aia stufoasa...doar asa putina si cu model.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbierestete mai dess