| MireeeLa a întrebat:

Vreau sa imi ziceti o poveste super de groaza ca sa o bage in sperieti pe erisoara mea cea mica de 8-9 ani.Cine imi zice

Răspuns Câştigător
| RoxXxiIi a răspuns:

Pai devil
Blody mary laughing
Uni spun ca e adevarata laughing
Deci big grin
Se spune ca.big grin
A fost odata o fata care avea nu stiu ce boala si intr-o zi ia a inchis ochii si nu mai respira toata lumea credea ca e moarta big grin
Si tatl iei a ingropat-o si i-a pus de deget o frangie si langa mormant era un clopot iar daca ia se misca cu degetu batea clopotul si parinti isi dadeau seama ca nu era moartabig grinA2a zi parinti ei au fost la mormant si au gasit franghia rupta.Sicriul era plin de sange.Si zgariat...Ea nu era inauntru.Se spune ca acum bantuie libera prin lume big grinSi maram daca la 00:00 cu luminile stanse strigi de 3 ori blody mary iasa din oglinda si se poate sa te omoarebig grin[Eu cred in chestia asta big grin]

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Era o data o fetita care a aflat de curand ca parintii ei sunt vampiri si cand va creste si ea va fi la fel ca ei...[continua tu :*:X] Paste Fericit!

Răspuns utilizator avertizat
| MireeeLa explică:

Mai stiu si eu de bloody mary

| Inocence2 a răspuns:

Va ramane cu traume...sincer tio zic din propria experienta,.asa facea mama cu mine cand eram mai mica.acuma am 16 si tot imi e frica de intuneric:s