| lory_5588 a întrebat:

Buna TPU`! vreau sa ma tund dar nu stiu cum...as vrea mai scurt! vreun sfat? dau funda! si vot

Răspuns Câştigător
| DdiiiAa a răspuns:

Ce se poarta azi este bob sau tuns in scari:X:X:X.dar la bob e fain sa fii blonda:X:X.ar arata super! fundaaaaaaaaaaaaa:X

2 răspunsuri:
| Laviutzza a răspuns:

Daca ai parul drept poti sa te tunzi bob, dar nu foarte scurt. Daca ai parul lung spune-i doamnei domnului de la coafor sau unde te tunzi sa iti dea o forma la par, cum ar fi tunsa in V si sa te fileze...http://www.taaz.com/ sau daca nu pune-ti poza pe link`ul care ti l-am dat si incearca sa gasesti ceva ce ti-ar place. Sper ca te-am putut ajuta:*:*:*