| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Husky m-am informat foarte bine despre el dar am o problema.Ce fel de mancare trebuie sa-i dau? Am intles ca bobitele alea nu-s prea bune si as vrea sa fie sanatos si vioi.Stiu ca cainelui Husky ai place mult pestele e adevarat? Pot sa-i dau orez fiert cu morcov si carne de porc sau pui? Cum ar trebuie sa prepar pestele? Ce mancaruri sanatoase i-as mai putea da? Ai voi da si granule dar de 2 ori pe saptamana.

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pai poti sa ii dai bobite de junior de la royal canin, este o firma foarte buna, sa nu ii cumperi bobite din alea ieftine si poti intr-adevar si este chiar indicat sa il inveti sa manance si mancare nu numai granule. poti sa ii dai orez fiert cu carne si morcovi.supa de carne.sa ii dai sa manance royal canin pentru juniori si dupa 1 an poti sa renunti la bobite. mamaliga cu carnita