| mariamarybu a întrebat:

Vreau sa-mi fac o comunitate pe facebook(stiti voi la ce ma refer), dar nu situ cum sa fac acea poza care are patru imagini in ea. Stiti voi daca ati mai intrat pe vroe comunitate este jocul acela elimina. Si inca ceva...eu descarc poze de pe internet dar nu situ cum sa le maresc fara sa se incetoseze imaginea sau fara sa se micsoreze la loc. Va rog mult e urgent!

1 răspuns:
| Silviu_Pantelimon_1990 a răspuns:

Nu prea o sa iti fiu de ajutor dar...din cate stiu eu nu prea ai cum sa maresti imaginea fara sa se afectezehappy iar chestia aia cu elimina, nu stiu dc nu iti raspunde nimeni cauta la cineva pe facebook care a facut acel lucru happy nu e necesara funda