| mOnAsX a întrebat:

vreau sa pun intrebarea pentru cine are un Samsung Ch@t 335 (Samsung 3355)si nu numai. vreau sa il achizitionez dar am o nelamurire : el are wi-fi. eu am un router wireless de la Romtelecom (clicknet) si as vrea sa stiu daca ma pot conecta prin wi-fi la router? inca ceva : un prieten a avut acelasi telefon si a venit la mine dar nu stiu ce a avut de nu a mers. si de aceea va intreb. Oricum noi nu am stat mult sa ne gandim... o conectare, nu a mers si am plecat.
Deci funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am acel telefon dar nu vad de ce nu ar functiona sa il conectezi la router...

| Froyo a răspuns:

Eu nu am Samsung Ch@t 335, dar cred ca ar trebui sa functioneze big grin.