| Sara53 a întrebat:

Vreau sa stiu, daca imi indrept parul cu placa, si mi-l arde, il am foarte tocat, imi va mai creste? (folosesc, un ser protector dupa ce fac baie, dar tot mi-l arde)

1 răspuns:
| LittleCelebrity a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine! Eu am folosit un sampon de la gerovital plant si pot sa spun ca m.a ajutat foarte mult! De cand ma dau cu el parul nu mai este atat de degradat. intr-adevar parul creste mult mai incet! Singura solutie e sa iti tunzi partea arsa! Sper ca te.am ajutat! Pupixx :*