| Ramo586913 a întrebat:

Cum pentru sa imi indrept parul fara sa folosesc placa(pentru ca imi arde foarte tare parul a mea)?
mersi mult... funda:*

Răspuns Câştigător
| Alexandra_1242 a răspuns:

Ca sa iti indrepti parul nu trebuie neaparat sa folosesti placa. Poti cu feonul si cu peria(feonul sa fie la o distanta accesibila parului). Eu asa mi-l indrept si chiar se vede foarte bine:*

2 răspunsuri:
| pikco a răspuns:

Kand se inventeaza si asa ceva, ma anuntsi big grinbig grin
daca esti creatsa ii imposibil ) doar placa e un remediu):X ((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un balsam pentru indreptarea parului...in cateva saptamani nu va mai trebui sa folosesti placabig grinbig grin

sper ca ti-am fost de ajutor big grin