| TttEeeOoo a întrebat:

vreau sa va intreb cam ce cadouri se duc la un majorat?happy

4 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

La majorat stiu ca se lua un pampers mare, ii faceai si 2-3 poze cu el

| melittlelioness a răspuns:

Poti opta pentru o pereche de cercei din argint(poti gasi mai iestini undeva in jur de (30-35 lei)
poti descarca o poza cu ea de pe facebook si sa o inramezi(undeva in jur de 20-25 lei totul)
un tricou personalizat cu un mesaj haios (asta de va duce undeva la 25-30 lei)
o cutie de bomboane bune si un buchet de trandafiri marunti (buchetul este in general 30 de lei daca optezi pentru 3 fire si bomboanele 20 cred)
o geanta draguta, desigur, cauti stilul pe care il poarta

Funda?

| Maka991 a răspuns:

Pai depinde si de persoana. poti incerca cu o sticla de vin sau sampanie

| TttEeeOoo explică:

Pai voi merge la majoratul unei fete si chiar nu stiu ce sa'i duc, ma puteti ajuta?happy