| paulyca13 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca ati trait momente de 'groaza' sau daca ati vazut fantome, si daca da postatile. multi oameni spun ca exista iar alti spun ca nu. voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| byby34 a răspuns:

oamenii au ideii deferite si conceptii! nu se stie nici odata ce se poate intampla! Eu cred ca mai bine te bazezi pe ceea ce spun cercetatorii!(ca nu exista).

| EuAdrian1233 a răspuns:

Da eu unul cred, deci uite cum sta treaba de cele mai multe ori se intampla lucruri paranormale cand un on moare se spune ca sufletul lui sta 6 zile pe pamant nu stiu mai exact ...deci mie mi s-a intamplat odata cred ca am trecut printr-o rascruce deci eram in baie si faceam treburi de baieti laughingsi nu stiu dc vorbeam de satana in gand si cand sa inchid usa s-a spart oglinda decii 7 ani de ghinion + o sperietura de moarte tongue bonuslaughing

| papagarita a răspuns:

Buna! Exista fantome si spirite dar, sunt pe lumea cealalta. Ca se spune ca spiritul ajunge in rai sau in iad. Doar ca abele variate pot fi corecte. Nimeni nu stie exact.