| Tosario a întrebat:

Buna TPU vreau si eu cele mai tari servere de metin privat sa fie calumea usor de facut lvl bani etc dau fundita :33

2 răspunsuri:
| Piticot09 a răspuns:

Eu iti recomand Metin2Tim.:) asta joc eu si imi place. uite aici. daca te intereseaza :) http://metin2tim.ro/

| RedDragoYloveSex a răspuns:

Metin2 light e pvp e misto adauga alex_alex201076@yahoo.com te ajut eu cu bonusuri etc sau daca nu 4yourmetin2 metin2 united metin2 gx metin2fun mpndial metin2 sunt foarte multe frumoase care le-am jucat