| irina_3216 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste cu rima, sau funny! Va rog mult! Funditaalove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Daca as putea zbura, buzele ti le-as saruta si as scrie pe un nor te iubesc enorm; daca vrei sa fii iubit iubeste; daca ar fi sa mor si sarutul tau m-ar salva, tu m-ai saruta? Sper sa-ti placa funda pliz!

3 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Un carbune aprins
E usor de stins
O dragoste adevarata
Nu se stinge niciodata

" In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad linga tine e bine e

» " M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt… [americanu`] "

» " N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti! "

» " Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… "

» " Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu… "

» " I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine… "

» " Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este sa suferi din iubire! "

» " Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Ups!? Te-ai lovit? "

» " Sarutul tau inca il mai simt pe buze, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti! "

»

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa