| xoxo_3814 a întrebat:

Buna TPU:* Vreau si eu niste statusuri de indiferenta pentru baietihappy! Ceva in gen:"Hai s` uit d tine` macar o zilove struck. S` maa` distrez cu` prieteni`. Ei sunt mai importantzi` pentruu` mine`love struck! Nu`sS aje` de jegosji ca` tine`:p!" Dau funda pentruu` kelee mai buneelove struck!

2 răspunsuri:
| TheWiseOne a răspuns:

- Cine ești că nu te cunosc.

| Brunette13 a răspuns:

Si realizez ca pot [Sa uit tot]? Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul` inchiss

Vezi tu, momentan nu am chef sa privesc in jur! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur!

Daca pleci acum te-am pupat sa nu te mai intorci.Te-am lasat prea mlT cu mine sa te joci` Am fc numai de dragul tau.Te-am iubit sa imi PaRe RaU!winking

Regrete? Niciodata! Poate Doar Putsina Furie Ca N-am Renuntsat Cand Trebuia La Tyne laughing

Fi atent! Sa vezi cum doare, când o sa ma vezi nepasatoare!

Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
Daca mai vrei imi lasi id tau la mesaje si iti mai dau, am un folder plin happy... funda?