| NickoletaKauelyta a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de prietenie adevarata intre un baia si o fata(nu iubiti, doar prieteni) va rog frumos...:Xfunditsa pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
| waitingforthesunset a răspuns:

*Împreună trecem peste tot, că o prietenie adevarată trece şi prin foc!
*N'avem acelaşi sânge dar fraţi vom fi
Până când moartea ne va desparţi
Pentru că nimeni niciodată nu o să poată
Să ne desparta!
*Un PRIETEN îţi va şterge lacrimile dacă un băiat te respinge. dar CEL MAI BUN PRIETEN va merge la el şi îi va zice : "Pentru că eşti gay, nu e aşa?"
*Au trecut problemele, au trecut anii grei, acum am prieteni iar fericirea mea vine cu ei!
*Şi ştii...ce contează ce spune lumea când te am pe tine, bro? Tu ştii să mă inveseleşti cum nimeni n-a mai făcut-o!

2 răspunsuri:
| NickoletaKauelyta explică:

Multumesclove struck