| georgyana_6373 a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu niste statusuri de prietenie, de iubire sau ce stiti voi...

Răspuns Câştigător
| Lola1iulie a răspuns:

Sunt o mik vrajitoare cine ma saruta moare un baiat m-a sarutat 7 zile a oftat

1 răspuns:
| andda_2600 a răspuns:

Când nu mai aveam nimic de pierdut, am primit totul. Când am încetat a fi cine eram, m-am regăsit pe mine însămi. Când am cunoscut umilinţa şi supunerea, am devenit liberă.

Chiar dacă ar fi însemnat despărţire, singurătate, tristeţe, iubirea îşi merită fiecare bănuţ din preţul ei.
Dragostea rămâne. Doar oamenii se schimbă.