| micheilla a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste statusuri de URGENTA! Sa ii arat unei fete ca nu ma intereseaza de ea.Si ce spunea ea despre mine sau ca nu ma intereseaza de barfele ei! Va rogggg! Multumesc

1 răspuns:
| 3ly a răspuns:

Nu-mi pasa de ce spun tarfele.Ele stiu doar sa barfeasca.
Multe barfe, multe tarfe.
Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila.
Multi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat.
Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, sau dupa niste vorbe spuse de niste zdrente.
Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta.
Mi-e egal cu zhero ce spune lumea asta proasta'phbbbbt love struck
si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
Nu stiti decat sa barfiti si sa criticati. daca va uitati in oglinda clar va speriati.
---> sper ca te-am ajutatlove struck seara placuta si lasa-i sa barfeasca pentru ca doar asta stiu laughing