| xoxoxD a întrebat:

Buna` TPU:*
Vreau si eu nistee` statusuri...
Dar nu kelee` de pe net...
M`am plictisit de ele...
Ceva mai originallove strucklove struck
Dau funda`love strucklove strucklove struck
Restuu` votlove strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| A4DrIAn a răspuns:

Ok.
1.Nu iti minti prieteni, iubitul parinti, se poate ajunge la certuri a chiar mai grav.sti cum se zice minciuna are piciare scurte.
2. Tineti prieteni aporpe si dusmani si mai aproape. sa iti explic de ce.(nu stii daca acei prieteni sunt sinceri cu tine pot avea doua fete uni prieteni, dar daca ai un dosman stii exact ce nu ii place la tine ce il enerveaza la tine deci nu iti ascunde nimic pe scurt sunt sinceri!)
3.Seara inainte sa te culci stiu ca faci rugaciunea deci, daca tu ceri ceva lui Dumnezeu nu trebuie sa astepti sa se intample acel lucru incearca si tu sa faci ce iti doresti iar Domnul te va ajuta.
4.Inca un sfat da-mi fundita asta ii sfatul meu te rog.happy:* PuP din partea mea. Ceau!