| AlissaDăăă a întrebat:

Vreau si eu sa achizitionez un pui de catsel puppy dog eyes. Preferabil una din rasele :

-Golden retriever
-Cocker Spaniel ( Am avut si l-am iubit mult de tot love struck sigh )
-Malamut de alaska ( NU husky, nu pentru ca nu imi plac, ci pentru ca nu pot sa ii ofer confitiile necesare pe timp de vara laughing )
-Rotwailler
-Ciobanesc german

Sau orice alta rasa ( talie mare sau medie neaparat ).
Stie cineva un site de unde pot lua legatura cu proprietari de astfel de caini? ( NU de la canise sau crescatori, de la persoane particulare ) Sau stiti pe cineva care vinde astefl de caini?
P. S: Puii nu trebuie sa aiba pedigree, pasaport sau microcip.
P. S2: Preferabil sa fie pana in 100-150 euro.
Ofer funda!>big grin

2 răspunsuri:
| oanaoana63 a răspuns:

Buna mai vrei catelus? am un coker spaniol