| Lor3nzo a întrebat:

vreau si eu sa stiu care e cea mai buna metoda sa faci yang in mt2ro la lv 50 dt sau metine?

2 răspunsuri:
| ShaDoW11 a răspuns:

Salut, la lv 50 daca as fi in locu` tau mi-as cumpara un coyf cu 3-5% otrava si as merge sa omor regina din v1 si as sta in Sohan la metine de 55. iti zic eu ca asa faci cel mai bine bani si eu am cont de 59 pe Hydra si am un echipament grozav facand bani din ce ti-am spus happy

| Lor3nzo explică:

Sincer sa fiu am incercat ambele metode, insa tind sa cred ca dt e mai bun, dar am un prieten care pe saptamana face 40kk doar din metine si eu cand am incercat sa bat metine nici macar pietre+4 nu am luat pe langa faptul ce pe servarul meu e foarte aglomerat la metine de 55.