| breathing30 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu status de despartire sau emo= cat mai triste! multumesc :*happy

Răspuns Câştigător
| divide224 a răspuns:

Statusuri triste 1 " Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "
Statusuri triste 2" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "
Statusuri triste 3" Domina ca sa nu fii domniat! "
Statusuri triste 4" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea "
Statusuri triste 5 " E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "
Statusuri triste 6 " Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "
Statusuri triste 7 " Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "
Statusuri triste 8 " Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE ! "
Statusuri triste 9 " Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "
Statusuri triste 10" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "
Statusuri triste 11 " Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimvba un viitor care a fost deja… "
Statusuri triste 12 "Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
Statusuri triste 13 " Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "
Statusuri triste 14 " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "
Statusuri triste 15 " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "
Statusuri triste 16 " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "
Statusuri triste 17 " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa ! "
Statusuri triste 18 " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "
Statusuri triste 19 " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "
Statusuri triste 20 " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "
Statusuri triste 21 " Smeel`s like weekend… "
Statusuri triste 22 " Spuneti ca nu m-a suportati dar v-a uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "
Statusuri triste 23 " Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "
Statusuri triste 24 " Stam la rand? Sau toti deodata? "
Statusuri triste 25 " Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit de ea… "
Statusuri triste 26 " Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie… "
Statusuri triste 27 " Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. . "
Statusuri triste 28 " Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…
Statusuri triste 29 " Nu ai mai vazut mancare de cand se tragea cu arcu ! "
Statusuri triste 30 " Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe… "
Statusuri triste 31 " Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti… "
Statusuri triste 32 " Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur! "
Statusuri triste 33 " Ce s-ar intampla daca o masina, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile? "
Statusuri triste 34 " Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "
Statusuri triste 35 " E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia… "
Statusuri triste 36 " Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi! "
Statusuri triste 37 " Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate… "
Statusuri triste 38 " Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointza! "
Statusuri triste 39 " Parca voua nu v-a place cand v-a luam pe la spate, cand v-a tragem de par si v-a dam palme strigati o doamne ce naiba sunteti doamne… "
Statusuri triste 40 " Cei care te critica nu v-or decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata ! "
Statusuri triste 41 " Nici tu nu te cunosti, candva ve-i fi surprins de tine ! "
Statusuri triste 42 " Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde,ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le ! "
Statusuri triste 43 " Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga… "
Statusuri triste 44 " Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"
Statusuri triste 45 " Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
Statusuri triste 46 " Bat covoare cu ochiul mintii ! "
Statusuri triste 47 " Moderatelly Invisible… "
Statusuri triste 48 " Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant… "
Statusuri triste 49 " Un nimeni celebru ! "
Statusuri triste 50 " Nu-mi stricati proasta dispozitie ! "
Statusuri triste 51 " Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia"
Statusuri triste 52" Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare… "
Statusuri triste 53 " Din lipsa de experienta m-am oprit la atat ! "
Statusuri triste 54 " Cand ii bate norocul la usa, lenesul se plange de… prea mult zgomot ! "
Statusuri triste 55 " Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti ! "
Statusuri triste 56 " Eu sunt bogat, dar nu ma consider fiindca imi lipseste esentialul… "
Statusuri triste 57 " Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau… "
Statusuri triste 58 " Primul semn de senilitate este sa crezi ca le sti pe toate… "
Statusuri triste 59" Creierul meu abia asteapta sa fie pus la munca! "" Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …",pana ce apuci sa pui mana pe o piatra… "
Statusuri triste 60 " Daca ai datorii financiare, cineva este stapan pe o bucatica din tine ! "
Statusuri triste 61 " O cearta este o intrecere in care fiecare vrea sa aiba primul… ultimul cuvant ! "
Statusuri triste 62 " O vorba buna poate tine de cald trei luni de iarna… "
Statusuri triste 63 " Am 2 femei in viata : STEAUA mea si MUZICA. traieste viata ta si nu a altuia ! "
Statusuri triste 64 " Cel cu limba prea ascutita risca mereu sa-si taie singur beregata… "
Statusuri triste 65 " Adevarata valoare a unui om este: cat l-ai pretui daca ar pierde tot ceea ce are… "
Statusuri triste 66 "Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…"
Statusuri triste 67 " Nu-ti lasa vorbirea sa mearga mai departe decat gandirea! "
Statusuri triste 68 " In orice mare iubire este si un pic de orbire,
dar in nici una mai multa ca in iubirea de bani… "
Statusuri triste 69 " Psihologul este un tip care-ti i-a o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis! "
Statusuri triste 70 " Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come… "
Statusuri triste 71 " Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu… "
Statusuri triste 72 " Nu conteaza lungimea baghetei…. ci magia din ea! "
Statusuri triste 73 " Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent
linistit ingrijorandu-te despre viitor… "
Statusuri triste 74 " Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur… "
Statusuri triste 75 " Daca aduni toata viata bani de frica saraciei, ai ajuns deja sclavul ei! "
Statusuri triste 76 " Unii oameni se tem asa de mult de moarte ca nici nu mai apuca sa traiasca! "
Statusuri triste 77 " Spune-mi la ce fel de glume razi, ca sa-ti spun cine esti! "
Statusuri triste 78 " Adevaratul castig in viata este viata, nu banii… "
Statusuri triste 79 " Suntem inclinati sa credem nu ceea ce este adevarat,
ci ceea ce ne place… "
Statusuri triste 80 " Un om fara convingerei este un vagabond care merge spre nicaieri… "
Statusuri triste 81 " Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica… "
Statusuri triste 82 " Azi este prima zi din restul vietii mele… "
Statusuri triste 83 " Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance cat au de inghitit, ar duce-o mult mai bine… "
Statusuri triste 84 " Punctul tare al multor personalitati este ca au ajuns
sa-si cunoasca si sa-si depaseasca slabiciunile… "
Statusuri triste 85 " Nu stiu care este cheia succesului, dar stiu precis care este cheia esecurilor: incercarea de a face pe placul tuturor… "
Statusuri triste 86 " Traieste cu grija, viata n-are "roata de rezerva"
Statusuri triste 87 " Sfaturi putem da, dar minte nu! "
Statusuri triste 88 " Viata-i ca o tarfa ce des iti iese in fata, ce des iti trage plasa !
Statusuri triste 89 " Imi este calauza oricine e mai nebun decat mine… "
Statusuri triste 90 " Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi! "
Statusuri triste 91 " Cea mai mare rasplata pentru stradaniile unui om
nu este ceea ce castiga prin munca sa, ci ceea ce devine prin ea! "
Statusuri triste 92 " Cea mai sigura cale spre bucurie este sa cauti sa faci o bucurie altuia… "
Statusuri triste 93 " Copiii sunt averea omului sarac… "
Statusuri triste 94 " Nu te compromite… nu te ai decat pe tine! "
Statusuri triste 95 " Nu stii ce inseamna arta de a invinge… sa fi fierbinte chiar daca afara ninge… "
Statusuri triste 96 " Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi… "
Statusuri triste 97 " Inca un an din viata a trecut… am trait doar cum am vrut! "
Statusuri triste 98 " Fii elegant, nu te vinde pe nimic… "
Statusuri triste 99 " Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public! "
Statusuri triste 100 " Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura! "
Statusuri triste 101 " Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava! "
Statusuri triste 102 " Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura! "
Statusuri triste 103 " Primul semn al unei stari inapoiate, din punct de vedere al culturii, este intoleranta. Cand cineva crede ca numai el are dreptate… "
Statusuri triste 104 " Nimeni nu te poate tine in inferioritate fara consimtamantul tau! "
Statusuri triste 105 " Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este indiferenta! "
Statusuri triste 106 " Fiecare om mare a invatat mai intai ca trebuie sa asculte,
de cine trebuie sa asculte si cand trebuie sa asculte! "
Statusuri triste 107 " Greselile copilaresti nu sunt facute de regula de … copii!
Statusuri triste 108 " Un om trebuie sa fie destul de mare sa-si recunoasca greselile,suficient de destept ca sa invete din ele si indeajuns de tare ca sa le indrepte! "
Statusuri triste 109 " La doua zeci de ani domneste sentimentul, la trei zeci de ani vointa, iar la patruzeci, judecata! "
Statusuri triste 110 " Femeile sunt ca medaliile olimpice: trebuie sa lupti din greu pentru ele, apoi iti atirna de gat o viata intreaga! "
Statusuri triste 111 " Trei iezi. cucuiezi. unde-i jointu` sa fumezi ? "
Statusuri triste 112 " Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc! "
Statusuri triste 113 " Este foarte bine ca esti un om "cu picioarele pe pamant"
Dar nu uita ca trebuie sa le mai si misti! "
Statusuri triste 114 " Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata! "
Statusuri triste 115 " Ca sa ajungi mare nu este suficient sa fi puternic,
trebuie sa mai si stii cum sa-ti folosesti aceasta putere! "
Statusuri triste 116 " Cel mai sigur semn ca cineva nu este important
este silinta cu care isi da importanta… "
Statusuri triste 117 " Nimeni nu creste daca ingaduie mereu altora sa hotarasca in locul lui! "
Statusuri triste 118 " Cine nu iarta distruge puntea pe care trebuie sa treaca el insusi! "
Statusuri triste 119 " Viata asta e ca hartia igienica……….lunga si folositoare ! "
Statusuri triste 120 " De perfectiune te-ai plictisit…dar imperfectul aduce cu el intodeauna o schimbare infloritoare… "
Statusuri triste 121 " Infrangerea nu este decat a celor care o accepta! "
Statusuri triste 122 " Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente,
iar mintile reduse ii discuta pe altii! "
Statusuri triste 123 " Cel ce scrie, transmite, cel ce vorbeste comunica,
cel ce gesticuleaza convinge! "
Statusuri triste 124 " Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi;
esti intelept daca stii care jumatate! "
Statusuri triste 125 " Cand esti tanar, incerci sa schimbi toata lumea;
cand ai imbatranit, vrei sa-i schimbi pe cei tineri! "
Statusuri triste 126 " A scazut bursa la praz…. si asta numai din cauza unei tranzactii de capsuni… "
Statusuri triste 127 " Daca te uiti sus vezi cerul, daca te uiti jos vezi pamantul, daca te uiti in spate nu vezi nimic, dar daca te uiti in zare vei vedea o armata de succese… "
Statusuri triste 128" Pace pe pamant si razboi in pat… "
Statusuri triste 129 " Daca barbatu’ ar fi bun de ceva, femeia nu l-ar insela… "
Statusuri triste 130 " Cand eram mic credeam ca faima si banii ma v-or face fericit …….acum ca am crescut . am realizat ca asa este ! "
Statusuri triste 131 " I wanted to kill the sexiest person alive, but suicide’s a crime "
Statusuri triste 132 " De urata nu-i frumoasa… da’i desteapta, proasta dracu’… "
Statusuri triste 133" Nu face azi ce poti lasa pe maine… "
Statusuri triste 134" Cand doi se cearta, al treilea… e martor… "
Statusuri triste 135 " Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau… "
Statusuri triste 136 " A.R.F.E. = Arat. Realmente. Fermecator. Este ? "
Statusuri triste 137" Decat intelectual, mai bine un amarat de miliardar ! "
Statusuri triste 138 " Daca totul a iesit bine,inseamna ca ai gresit undeva ! "
Statusuri triste 139 " Cel ce sforaie intotdeauna adoarme primul ! "
Statusuri triste 140 " Mai bine burtos de la bere decat cocosat de la munca ! "
Statusuri triste 141 " Cine se scoala de dimineata, ii vede pe ceilalti dormind ! "
Statusuri triste 142 " Cine se scoala de dimineata doarme mai putin ! "
Statusuri triste 143 " Cine sapa groapa altuia se numeste gropar ! "
Statusuri triste 144" Decat sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos ! "
Statusuri triste 145 " Fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacul ! "
Statusuri triste 146" Cine rade la urma, gandeste mai incet ! "
Statusuri triste 147 " Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc… "
Statusuri triste 148 " Cand o femeie nu vorbeste sa n-o deranjezi pentru. nimic in lume!"
Statusuri triste 149 " Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti " > " Experienta este cel mai prost invatator. Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile ! "
Statusuri triste 150 " Eram trist ca n-am pantofi, dar am intalnit pe unul care n-avea picioare… "
Statusuri triste 151 " Daca toata lumea este de acord cu tine, probabil ca esti foarte inteligent. Sau s-ar putea sa fi … seful "
Statusuri triste 152" Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale… "
Statusuri triste 153 " O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi ! "
Statusuri triste 154 " Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti ! "
Statusuri triste 155 " Este adevarat ca "banii vorbesc": cel mai adesea ei ne spun: "La revedere ! "
Statusuri triste 156 " Cel ce participa la jocuri de noroc se jefuieste singur ! "
Statusuri triste 157 " Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate ! "
Statusuri triste 158 " Oamenii mari nu s-au considerat niciodata mari, oamenii mici nu s-au considerat niciodata mici! "
Statusuri triste 159 "Cand te lupti cu propria-ti constiinta si esti invins, ai castigat!"
Statusuri triste 160 " Cel care crede ca le stie pe toate este foarte enervant mai ales pentru noi, cei care, oricum, le stim pe toate ! "
Statusuri triste 161 " Cu cat s-a scurs mai mult nisip prin clepsidra vietii noastre, cu atat mai clar ar trebui sa vedem prin ea… "
Statusuri triste 162 " Intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara ! "
Statusuri triste 163 " Nimeni nu este atat de intelept sau atat de prost pe cat se crede… "
Statusuri triste 164 " Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare ! "
Statusuri triste 165 " N-am sa ajung pe culme? Se poate foarte bine. Dar vreau sa urc atat cat am sa pot, prin mine… "
Statusuri triste 166 " Lucrurile nu sunt greu de facut. Greu este sa te pui in pozitia de a le face ! "
Statusuri triste 167 " Sclavul nu are decat un stapan, ambitiosul are atatia stapani cati ii pot fi de folos carierei sale ! "
Statusuri triste 168 " Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici ! "
Statusuri triste 169 " Doua clatite se plimbau prin desertul Sahara, deodata una se impiedica si ii sare gemu`… "
Statusuri triste 170 " Horoscopul de astazi: Lucru= stelele iti zimbesc, Bani= stelele iti zimbesc, Iubire= stelele inca rad… "
Statusuri triste 171 " Never take life seriously. Nobody get`s out alive anyway… "
Statusuri triste 172" Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte…
Statusuri triste 173 " Nu-ti lasa gura sa scrie cecuri pe care fundul tau nu le poate plati ! "
Statusuri triste 174 " Valabil ! "
Statusuri triste 175" Sunteti in plus ! "
Statusuri triste 176 " Nimeni nu moare virgin/a, viata ti-o trage exact cand te astepti mai putin… "
Statusuri triste 177 " Pun ganduri in randuri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nime` … nici pentru mine… "
Statusuri triste 178 " Dus cu pluta… cine vine ? "
Statusuri triste 179 " Azi nu am status… "
Statusuri triste 180 " In visele mele mereu vei ramane… ca o scateie care ma lumineaza iar cand ma trezesc vreau sa o iau de la inceput… "
Statusuri triste 1 " Sa nu uiti sa te dai si la mine… "
Statusuri triste 2" Nu te tine sa te`ndragostesti de mine… "
Statusuri triste 3" Am vrajeala necesara pentru orice domnisoara…"
Statusuri triste 4" Vino in iad sa vezi raiul meu frumoaso ! "
Statusuri triste 5" Te-a durut…………. cand ai cazut din rai? "
Statusuri triste 6" Iti plac fructele?!……….Incearca-ma! Sunt o piersicuta!"
Statusuri triste 7" Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta ! "
Statusuri triste 8" Daca ai fi pamant m-as ingropa cu tine. Daca ai fi apa m-as ineca cu tine. Daca ai fi aer m-as sufoca cu tine. Daca as fi foc te-ai arde cu mine? "
Statusuri triste 9 " Vata de zahar?NU…Sirop de capsuni?NU…Ciocolata?NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine! "
Statusuri triste 10 " Te-am cautat si te-am gasit zana mea din rasarit,
Eu sunt printul din apus si pe combinari m-am pus… "
Statusuri triste 11 " Vrei sa conduci lumea alaturi de mine? "
Statusuri triste 12 " Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea daca tronul meu are roti? "
Statusuri triste 13 " Eu nu am inhibiti si iti zic direct…facem SeX ! "
Statusuri triste 14 " I need girls! "
Statusuri triste 15 " Auzi, ai bani ?Ok! Vrei sa ai mai multi?
Statusuri triste 16 " Zimi se poate in toate sa fi tu… zi si noapte iti simt aproape sufletul "
Statusuri triste 17 " Hmm….WoW dar ce bine arati ! Parca esti zana buna si eu Pinochio… "
Statusuri triste 18 " Ocazie unica ma ofer pentru tine.Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana in 2009. "
Statusuri triste 19 " Nu te mint sa moara mama, am Ferrari dar nu pot veni cu el ca i-a picat lantul…"
Statusuri triste 20 " Da… cautarea ta s-a terminat ! "
Statusuri triste 21 " Unde ai umblat toata viata mea? "
Statusuri triste 22 " Sunt un hot si am sa iti fur inima! "
Statusuri triste 23 " Salut! Eu fac mai multi bani decat poti tu sa cheltui… "
Statusuri triste 24 " A iesit soarele sau doar ai zambit? "
Statusuri triste 25 " Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica triste… "
Statusuri triste 26 " Ai o harta? Ca m`am ratacit in ochii tai… "
Statusuri triste 27 " Cred ca am probleme cu ochii, nu`i pot dezlipi de tine… "
Statusuri triste 28 " Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba… "
Statusuri triste 29 " Misto fusta. Pot sa ti`o iau eu ? "
Statusuri triste 30 " Te-am urmat pana acasa. O sa ma pastrezi ? "
Statusuri triste 31 " Nu sunt beat, ci doar m`ai ametit tu… "
Statusuri triste 32 " Fii unica si diferita, spune DA! "
Statusuri triste 33 " Buna, pot sa iti cumpar o masina? "
Statusuri triste 34 "Chemati politia!Este ilegal ca cineva sa arate asa de bine !"
Statusuri triste 35 " Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti? "
Statusuri triste 36 " Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului sa imi aduca de Craciun? "
Statusuri triste 37 " Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data? "
Statusuri triste 38 " Hmmmm… heloo gagica, ce frumos suras ai, sigur nu esti de prin RAI ? "
Statusuri triste 39 " Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat ! "
Statusuri triste 40 " Sesiunea trece, studentii raman… "
Statusuri triste 41 " An eye for an eye makes this world blind… "
Statusuri triste 42 " Prea dulce ca sa fiu light… "
Statusuri triste 43 " Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si cat stil ai pe tine … parca esti facuta pentru mine! "
Statusuri triste 44 " Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura… "
Statusuri triste 45 " Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte! "
Statusuri triste 46 " Toti banii din lume ii dau doar pentru iubirea mea… as da si un munte de aur, numai sa te stiu a mea! "
Statusuri triste 47 " Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea daca nu te am pe tine? "
Statusuri triste 48 " Un pic mai intzepator… "
Statusuri triste 49 " Hey sexy, drink Pepsy ? "
Statusuri triste 50 " Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul… "
Statusuri Triste 1 " Beau bere… sa-l fac spritz pe Jack Daniel`s "
Statusuri Triste 2 " Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! "
Statusuri Triste 3 " Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "
Statusuri Triste 4 " Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?! "
Statusuri Triste 5 " Play your music, play it so loud that nobody could sleep…NOISE MAKER! "
Statusuri Triste 6 " Fac cinste plateste vecinu! "
Statusuri Triste 7 " Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
Statusuri Triste 8 " Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
Statusuri Triste 9 " Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
Statusuri Triste 10 " Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "
Statusuri Triste 11 " Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "
Statusuri Triste 12 " Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "
Statusuri Triste 13 " Nicaieri n-ui ca acasa dar mai bine-i la HOTEL ! "
Statusuri Triste 14 " Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "
Statusuri Triste 15 " Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "
Statusuri Triste 16 " Mi-am aprins becu sa sting lumina… "
Statusuri Triste 17 " Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are… "
Statusuri Triste 18 " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "
Statusuri Triste 19 " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "
Statusuri Triste 20 " Fuck dus… da si pe tine daca vrei… "
Statusuri Triste 21 " Sper sa prinzi muste la vara… "
Statusuri Triste 22 " Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere….Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste… "
Statusuri Triste 23 " Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi… "
Statusuri Triste 24 " Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi ! "
Statusuri Triste 25 " N-am status acum…. dar am avatar ! "
Statusuri Triste 26 " De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "
Statusuri Triste 27 " Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Du-te vere ! "
Statusuri Triste 28 " O gãinã avea 2 picioare in special stângu` ! "
Statusuri Triste 29 " Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! "
Statusuri Triste 30 " Bate si ti se v-a deschide… proces penal ! "
Statusuri Triste 31 " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "
Statusuri Triste 32 " Opriti Planeta, vreau sa cobor… "
Statusuri Triste 33 " In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice ! "
Statusuri Triste 34 " Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua… "
Statusuri Triste 35 " Viitorul suna bine , pacat ca nu raspunde nimeni… "
Statusuri Triste 36 " Iti fac cadou o matura ca sa zbori dreq din viata mea… "
Statusuri Triste 37 " Si daca ramuri bat in geam. .si daca ramuri bat in geam. .bag **** tai copacu`… "
Statusuri Triste 38 " Da-mi si mie webcam-ul sa iti vad fata aia de c*r ! "
Statusuri Triste 39 " Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita ! "
Statusuri Triste 40 " Cei mai buni magicieni sunt barbatzi: f*t si dispar… "
Statusuri Triste 41 " Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online? "
Statusuri Triste 42 " Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…"
Statusuri Triste 43 " Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo… ) "
Statusuri Triste 44 " Primeste mama ta cu violu` ? ) "
Statusuri Triste 45 " El :Hey estinoua(9) pe aici?
Ea: Da.
El:nu vrei sa fi sasele(6) meu?… "
Statusuri Triste 46 " Pasarile ciripea nu avea treaba se distra… ) "
Statusuri Triste 47 " La multi ani celor cu nume de buruieni… "
Statusuri Triste 48 " La film pe Radio21… "» " In padurea cu alune aveau casa 3 catei… vine Gigi si le spune : Nu treceti in turu 3 ! "
Statusuri Triste 49 " Tristetea ta ma strange de ****… eu strig din tufis: fii mai fericit ba ca nu pot sa ma pish! "
Statusuri Triste 50 " Vinul rosu de Vaslui, face **** ca un cui! "
Statusuri Triste 51 " As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine! "
Statusuri Triste 52 " Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive… "
Statusuri Triste 53 " Nu-s….cauta-ma in dictionar! "
Statusuri Triste 54 " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "
Statusuri Triste 55" Intel inside, Idiot outside… "
Statusuri Triste 56 " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955.ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "
Statusuri Triste 57 "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "
Statusuri Triste 58 " Cum de esti inca aici?credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "
Statusuri Triste 59 " A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS ! "
Statusuri Triste 60 " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ? "
Statusuri Triste 61 " Dumnezeu a facut cerul,pamantul.apele.te-a facut pe tine…cu totii facem greseli… "
Statusuri Triste 62 " Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? "
Statusuri Triste 63 " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "
Statusuri Triste 64 " Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad… "
Statusuri Triste 65 " I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator… "
Statusuri Triste 66 " Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât , pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "
Statusuri Triste 67 " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "
Statusuri Triste 68 " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "
Statusuri Triste 69 " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine! "
Statusuri Triste 70 " UiTeTe pE tAvAn sI aI sA VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL… "
Statusuri Triste 71 " nU CiTi sTaTuS’u pRoStuLe…pReA TaRzIu,dEjA L-aI CiTiT… "
Statusuri Triste 72 " Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor! "
Statusuri Triste 73 " Iubito…. iubeste-ma ! "
Statusuri Triste 74 " Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai… "
Statusuri Triste 75 " Care i treaba mosule? "
Statusuri Triste 76 " Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie ! "
Statusuri Triste 77 " Cauta-ma pe la gaini …daca nu ma gasesti… cauta-ma pe la oua… "
Statusuri Triste 78 " Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa ! "
Statusuri Triste 79 " Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis… "
Statusuri Triste 80" sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "
Statusuri Triste 81 " Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata… "
Statusuri Triste 82 " Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "
Statusuri Triste 83 " Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "
Statusuri Triste 84 " Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima`n doi… toate sufletele mele bate pentru tu si noi… "
Statusuri Triste 85 " Stiu ca stau de 3 zile incontinuu pe mess… dar nu e treaba ta… "
Statusuri Triste 86 " Azi nu dau autografe… "
Statusuri Triste 87 " Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu ! "
Statusuri Triste 88 " Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista ) "
Statusuri Triste 89 " Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone… "
Statusuri Triste 90 " I’m mobile ca n-am pc… "
Statusuri Triste 91 " Buzz me If you need me, but if you don’t need me fuck off ! "
Statusuri Triste 92 " In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat ! "
Statusuri Triste 93 " Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul ! "
Statusuri Triste 94 " Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste… "
Statusuri Triste 95 " Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni… "
Statusuri Triste 96 " I`em ãuei….pliz weit ! "
Statusuri Triste 97 " Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy ? "
Statusuri Triste 98 " O femeie trebuie sa fie batuta in cap sa se culce cu un prost… "
Statusuri Triste 99 " Vad ca ti-e foame de mine….eu sunt in seara asta desertul pentru tine "
Statusuri Triste 100 " Se stie din start ca baietii nu au masura… si se stie de la Eva ca femeile vor **** ! "
Statusuri Triste 101 " Valeu…valeu…valeleu…… mi-am scapat basca-n veceu` "
Statusuri Triste 102 " Viata e o curva…. TU esti VIATA mea ! "
Statusuri Triste 103 " Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa… "
Statusuri Triste 104 " In fiecare dimineata ma uit in topul celor mai bogatzi oameni din lume …. daca nu ma vad printre iei ma duc la munca! "
Statusuri Triste 105 " Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan si mi-a dat adminul ban… "
Statusuri Triste 106 " Nu mai intrati pe mess , o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici… "
Statusuri Triste 107 " Hell was full, so I’m back! "
Statusuri Triste 108 " spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta "
Statusuri Triste 109 " O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore ! "
Statusuri Triste 110 " De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an… "
Statusuri Triste 111 " Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera! "
Statusuri Triste 112 " Save energy…. sleep in school! "
Statusuri Triste 113 " Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia! "
Statusuri Triste 114 " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "
Statusuri Triste 115 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "
Statusuri Triste 116 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "
Statusuri Triste 117 " Nu furati ! Parlamentarii nu suporta concurenta! "
Statusuri Triste 118 " Daca pozele ar vorbi……ce crezi ca ar spune avatarul meu? "
Statusuri Triste 119 " N-am status acum…. da am in schimb avatar! "
Statusuri Triste 120 " Le stiu pe toate…….da-s maritate! "
Statusuri Triste 121 " Enervez…… in rate lunare! "
Statusuri Triste 122 " Cand stapanul nu-i acasa…. sar pe geam si intru-n casa! "
Statusuri Triste 123 " Cand am pornit la drum, am intalnit o proasta /Am incercat sa fug, mi-a devenit nevasta… "
Statusuri Triste 124 " Don’t love & cry…. fuck and smile "
Statusuri Triste 125 " Am un iepuras dragut… nu refuza dacal f*tzi… e grasut e foarte dur… si-a bagat 1 ou in c*r… si mai zice ca-i tampit… strigand Paste Fericit! "
Statusuri Triste 126 " Ea e fata cultivata…. si si`o pune numai cand e beata! "
Statusuri Triste 127 " Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri… "
Statusuri Triste 128 " Ciocolata e a mea si n-o dau la nimenea… "
Statusuri Triste 129 " V-a iubesc atat de mult, ca imi vine sa v-a f*t… "
Statusuri Triste 130 " Tanara, draguta ,blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! "
Statusuri Triste 131 " Fuck is good, fuck is funny, all the people fuck for money, if u think fuck is funny, fuck yourself and take the money… "
Statusuri Triste 132 " Pierdut nimfomana blonda, in bortbagajul unei dacii, ofer recompensa! "
Statusuri Triste 133 " Eu vampir tu Dracula ….eu sug sange tu sugi p*la… "
Statusuri Triste 134 " Fata se uita in ochii mei, dorind un sarut romantic, eu ma uitam in ai ei dorind sa o f*t salbatic! "
Statusuri Triste 135 " Sa-mi bag p*la pe fereastra, sa v-a f*t pe toti din casa! "
Statusuri Triste 136 " 1 , 2, 3 ,4 ,5 ,6 ,7 ….moamaaa….cati prosti imi citesc stautsul… "
Statusuri Triste 137 " Hai sa bem, sa ne distram ca astazi te inmormantam… "
Statusuri Triste 138 " Poti sa fugi, oricum o incurci, oricum te alerg… te prind, te sparg la buci ! "
Statusuri Triste 139 " Bautura si femei pentru toti baietii mei ! "
Statusuri Triste 140 " Cu femei si bautura o mai duc o saptamana ! "
Statusuri Triste 141 " Ia fa ****…. ia si bea…. apa din olita mea…
apa dulce de izvor…. cu 80 % clor "
Statusuri Triste 142 " Curgeeeeeee….curge coniacu`…. pana ne i-a dracu` "
Statusuri Triste 143 " Vand Rotweiller. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii… "
Statusuri Triste 144 " Angajez CLOWN. Rog seriozitate! "
Statusuri Triste 145 " Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat,
se gasi unul sa mute capatul mai incolo… "
Statusuri Triste 146 " Te-am vazut…. te-am placut…. si am vrut ca sa te f*t… "
Statusuri Triste 147 "Se lipesc banii de mine…. ca am super-glue la mine… "
Statusuri Triste 148 " Plecat cu iubita…….la o bere…"
Statusuri Triste 149 " Tu esti cu*va eu sunt peste…. impartim banii frateste… "
Statusuri Triste 150 " Marsh. eu nu sunt mata… sa cenzurez in fata ta limbajul!

sau incearca aici http://sweety-things.weebly.com/