| Deea4u_2595 a întrebat:

vreau si eu status de indiferenta. funda :p.sh voturiiwinking

2 răspunsuri:
| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

As vrea sa cred vrajeala ta, Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Ai vrut sa-ti demonstrezi talentul. Dar ai coborat clasamentul. Parea ca ai succes. insa nu mine nu ti-a mers tongue

Am prieteni ft multi, care-mi sunt dusmani tacuti! Cine e destept sa-nvete, prietenii au multe fete!

Funda? big grin

| pinkangel_4370 a răspuns:

Crezi ca-mi pasa mie.cu cine o Arzi mai nou!? In niciun caz! Acum e alta Viata mea.Credeai ca`s Fraiera ta!? Nu papushel! Lucrurile nu stau asa.In viata mea a aparut alcnva`; x"

""Numai E Ea Fatha Care Tacea! Astazi Iti Spun Pa! Ieri Poate... Imi Pasa happy
Dar e mai bine asa, imi vad de viata mea. O sa`mi revin candva. Las totul in urma mea`!

Zambete false. Priviri pline de ura. Cuvinte aruncate`n vant.Minciuna.Si toate fara nici un motiv Am gresit.Am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferentawinking"
funda?big grin