| Mateooo a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un anime comedy /romance care sa fie romance adica sa se si pupe si sa mai si razi in el dau funda + vot big grin

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Zero no Tsukaima. Romantic, actiune si comedie. Mi-a placut mult happy. Dar vezi tu ...in primul sezon lucrurile nu-s chiar asa cum ar trebui, daca-mi amintesc bine se saruta pe undeva pe la sfarsitul lui si apoi in sezonul doi se mai incing lucrurile dupa care sezonul trei e la fel de ...interesant sa-i zicem asa. happy School Rumble. E comedie si eu n-am vazut saruturi. Dar totusi, incearca-l, am ras in lacrimi.