| kinka a întrebat:

vreau si eu un sfat. sunt prietena foarte buna cu un baiat care a fost iubitul celei mai bune prietene alei mele..si cam imi place de el. si in plus el complica lucrurile spunandu-mi tooate secretele lui mai ales pe cine iubeste si ca este ranit deoarece acea persoana il ignora...intrebarea e cum as putea sa il fac sa ma vada mai mult decat o prietena?).

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Eu zic sa nu prea faci asta! De ce? Pentru ca o sa iti pierzi cea mai buna prietena! Nu merita! Dupa mine cel putin prietenia e cea mai importanta! Ai putea sa il intrebi mai multe chestii si daca aveti multe s-ar putea sau nu sa te placa!