Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2704921intrebari
StarShinerS
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Iul
SATI 291.194AFISARI
124.162VIZITE
102.869V. UNICI
29 Ianuarie 2012
xInocent intreaba:

Buna TPU... vreau si statusuri vulgare. cele mai multe fundita... pup

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    29 Ianuarie 2012 07:58
    Siracuzia a răspuns:

Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata . Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine . Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine .

Lasa tarfele sa vorbeasca.Tu ai casa,ai nevasta.Da'le dracul de panarame ca umbla din floare`n floare.

Crezi ca Esti tenTaTie ?
    cand te f**e nu simte nici o senzatie
    se pisha pe tine . si ma alege tot pe mine .

PishamaS p voi de panarame ca umbla`ty din floare`n floare...dar numai ca voi nu sunteti albine ca ele umbla din floare in floare dar voi umblati din p*** in p***

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Ca orice ar face pan'la urma tot la mine vine,
    Asa ca am grija de el,
    Pentru ca la mine-n inima nimeni nu-i la fel.
    Orice s-ar intampla, el pe mine ma iubeste
    Eu sunt fetita lui si fara mine nu poate sta...

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X:X"

Sa Taci cand vb eu´ .nu imi place ´ sa minti cand´ mint si` d eu´ . nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea !
    1. De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

2. Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni ... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

3. Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

4. De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

5. Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

6. Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

7. Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten...dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

8. Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

9. Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

10. Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

11. Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu...porbabil...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • 29 Ianuarie 2012 14:50
    Liviu a răspuns:
    Off, un om cu caracter isi face singur statusurile. Nu le ia dupa net sau de la alti laughing