| Marily a întrebat:

Vreau statusuri vesele pentru poza de facebook. Daca se poate in engleza si traduse.Dau Funda la cele mai bune!

1 răspuns:
| EuS200 a răspuns:

1.A smile doesn.t cost anything=un zambet nu costa nimic
2.Smile.Why? Because you can!=zambeste. de ce? pentru poti/iti permiti.
3.Let your smile change the world but don.t let the world change your smile=Lasa ca zambetul tau sa schimbe lumea, dar nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau.
4.Happiness is the key to success=Fericirea este cheia succesului
5.Zambetul este cel mai frumos accesoriu
Sau poti pune versuri dintr-o melodie happy