| Zamb3tFals a întrebat:

Buna TPU love struck!
A`s avea o rugaminte la voi happy. A`s dori si eu niste statusuri de dragoste, de viata, triste chiar, de viitorul a doi indragostiti, etc. Nu neaparat statusuri pot fii si poezii sau ma rog ceva de genuh[sa nu fie imense]. Multumesclove struck
FunditzZa cine da cele mai multe si mai originale [si care`mi plac cel mai multlove struck] >= fara site`uri plz love struck :*

Răspuns Câştigător
| Sυммєя a răspuns:

ѕaℓυтaяє;-x
ѕρєя ѕa ιтι ρℓa¢a ѕтaтυѕυяιℓє, ѕυηт ƒa¢υтє ∂є мιηє. happy

De la pamant` la nOri. Iubirea iti Ofera aripi sa Zsbori`.Sh` stii Orice` s`ar intaMpla.nu pOtSi` renuntSaa` la ea``.:!

Atunci cand nu stie` ce simte.Atunci cand gresesthe si minte`. Ofera`i doar dragostea ta.Atunci are nevoie de ea; x

Eu și tu suntem perfecți într-un cadru imperfect.

Nu plânge că n-ai de ce. Oricum de acum înainte față de tine așa voi fi : rece.

Ăsta e felul meu de a fi; x! Ce n`ai înţeles tu, va înţelege altul in altă zi` oh go on."

Si daQa sunt o copila.ce? Si daQa ma enevez repede.ce? Si daQa vb mult si prost.ce? Si daQa te iubesQ.ce? Oricum Tu nu vei intselege!

Orice s-ar intampla el pe mine m iubeste eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste Stiu e o aventura goala la el in inima doar eu sunt campioana

Nu ma supar,din contra, sunt fericita... daca eram un nimeni, nu eram barfita!

Crezi ca mai sunt fata care eram acum cateva luni?;>. Never;-j. Am invatsat ca nu merita sa plang pentru nimeni!;-h. #

Fără texte, scenarii, și vorbe aiurea spuse, deocamdată nu o să îmi mai țin gândurile ascunse! happy

Am fost in viata iubita. Si dupa aia pacalita.

Vise duse, zile de mult timp scurse, nu regret faptele și vremurile deja apuse.

Poarta`te frumos cu ea`. E prea mik si nu stie ce` vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. cand zambeste. Zambeste`i si tu. cand greseste nu o certa. Ptr ca`i mik si ea si nu stie ce` vreaaa.

multi te priiivesc``putiiiniii pot sa te atiiinga``multi ar vrea``ca flacara diiin tiiine sa se stiiinga`

`Nu o sa te eliberez niciodata``o sa fii mereu o parte din mine`:-x`

#• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

Zâmbesc pentru că există persoane care mă fac cu adevărat fericită.; x."

Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "

Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. Te iubesc! "

Dintr`o mie de băieţi. N`au niciunu ochii tăi day dreaming!

Într`o lume fără contur. Numai formele conteazăă!

Tristete in loc de iubire. O viată fără fericire. Cu tine asta aveam!

Desi tu m`ai invatat Ca nu conteaza ce zic altii. De data asta a contat.;-j`

Tu nu sti cat ma doare. ` ai plecat! Universul nostru moare. [ te-am iubit, insa totul este scrum. Nu poti schimba nimic e prea tarziu acum.´ ]

Când te uiţi in jurul tău.vezi numai străini...Cei mai apropiaţi sunt din ce in ce mai puţini.