| andreea32 a întrebat:

TPU:X
eu am abonament la vodafone, dar as vrea sa ma trec pe cosmote si nu stiu ce sa fac, eu nu prea am persoane pe cosmote, daca nu ma trec pe cosmote macar sa imi schimb abonamentul, ma gandeam la acele abonamente complet 500, complet250 etc., dar am vazut ca nu au sms... exista un abonament vodafone cu sms?
DAU fundita+VOT
Multumesc anticipat!:X:X:X:X
deci aveti de rasp. la 2 intrebari:
1.Sa ma trec pe cosmote?
2. Daca nu ma trec ce abonamente la vodafone cu sms exista?
P.S.eu as vrea mai mult sa raman pe vodafonehappy

1 răspuns:
| notemojustcrazy a răspuns:

Cate sms vrei depinde ca era unu cu 400 de min si 400 sms dar iti zic mai bine treci pe cosmote sau cel mai simplu fa-ti carte; a pe Vodafone si ai mai multe extraoptiuni parerea mea