| diana_5715 a întrebat:

:X:X:* Vreau si eu niste statusuri frumoase [ si cateva nume de hi5 ma cheama Adelina ] multumescc funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Floriii a răspuns:

. printzesa nu vorbeste, doar cu ochii pOrunceshte. doar cu degetul arata. toate se implinesc indaTa.

[¦] `Because I’m delicious[; x]`[¦]

am o`$ora Ca` o floare. Na`re`n lume asemanare… Ma mandresc cu $ora m3a….Fami doamne parte de ea`…. Tine`o doamne sanatoasa [:X]. pe sora mea frumoasa [love struck]`.

Tot ceea ce am iubit m`a dezamagit.

Teee.ee.e.e` UraS`KkkK

sune`mi ce mai vrei acum de la mine du-te la ea poate iti e mai bine asa a fo` sa fie si asa va fi mareu da nu uita ca pentru toT exista un DUMNEZEU

atunci cand mah dor gesturile tale, eu te fac sa te doara atitudinea mea.

Pleaca, maine o sa-mi treaca!

e dOaRe` cand veZii` ca nu'mi paSaaa. Si iti zIc mereu 'Nu may conTeaZzaa'. Lasa.

Viata este precum o melodie frumoasa, numai versurile sunt o incurcatura rolling eyes day dreaming

Cu timpul inveti ce trebuie sa apreciezi!

Daca dragostea dispare...Nu`i nimic apare alta! laughing

Stii ceva daca ιтι ιɴтerzιc ceva ce ɴυ e вιɴe` ɴυ ιɴѕeaмɴa ca vreaυ ѕa ғιυ мaтa ` cι ca ιтι vreaυ doar вιɴele :х

rιdιcι ѕpraɴceaɴa paѕιoɴal ` тe coмporтa ca υɴ ɢaɴтal мaɴ ` ιυвιтυ ɴυ тe voι laѕa ɴιcι daca alтυ мar ιмplora `:х

ғoѕтa ιυвιтa o vreι ιɴapoι ` ιυвιтυ ѕa ɴυ ιтι para raυ ` dυpa ѕa ɴυ тe vad ca alerɢι dυpa cυrυ мeυ `:х

Nu arunc cuviiinte inaiiinte;] Ca lucruri ce se siiimt :] Nu` se spOn prin cuviiinte`!•

Non stop mana de mana...¦

. pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

• intelege ca nu vreau 0 relatiie doar de 0 vara`! xD ca inima nu.mi bate doar cand e frumos afara`! =x

~ Mi.as dori sa fim Odata nOi dOi! nOi dOi cu nOi! nOi dOi in dOi! Si tot asa apoi!

Arunca si tu putiiin pamant cand O sa mOr. Siii prefate macar ca O sa iti fiiie dor"

eii se prefac ca ne iubesc iar noi ne prefacem ca ii credem! =x

si imi sp0neai ca s0nt c0piilar0asa!; x atunci:iarta.ma dar nu s0nt pregatiita pentru 0 relatiie seri0asa!=x

RisCa si viSeaza!

Se vede in ochii ei ca doar la el se gandeste :]

Te rog sa zambesti si sa-ti amintesti ca fluturii traiesc doar o zi pe pamant...; x

Plâng mâine, astazi am treaba! ¦

Azi ploua... Cu iubire!

Aiki ai status`urile love struck

uite si numele pentru hi5:
BlackPearl

CurCuBeu

ZambeteIntr-oPastila

CuriousGirl

IngerashCuBombonele

Asteas de moment

→ღ♥•þί†ίк•♥ღ←
DeliciOaSa taa.
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa

Scumpika ta dulce,Beautiful Lover,Crazy life,Lost in Dreams,Green_celia,Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu), ciocolata_cu_lichior, finetti_cusampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒
[beibii]

●Fundiţa are papion ׃-x

Inkearkaaa::Ooopss
CrazZy Lifee

funditssăă?:d

1 răspuns:
| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa