| emokyda98 a întrebat:

Buna! Trec printr-o perioada cam dificila sa zic asa in DRAGOSTEsad Imi place foarte mult un baiat iar eu nu stiu ce sa fac sa fiu cu el, sa il fac sa ma placa, sa ii atrag atentia el are 15 ani:XAm mai fost ca el inainte dar s-a despartit de mine dandu-mi apoi un trandafir spunand:"vreau sa luam doar o pauzasad"AM INCEPUT SA SUFAR CAM MULT DIN DRAGOSTEcryingnu mai rezist sinker uitatzyva si la poza mea...sunt chiar atat de urata?sad:-s

4 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Hei sincer nu esti o fata urata happydoar... daca un baiat nu te mai place nu inseamna ca esti urata(mai ales daca era genu care nu se lua dupa aspect)tu crezi ca dragostea e din aspect. poate ca"i place de candva (in cel mai rau caz)sau nu e pregatit pentru o relatie serioasa sau pur si simplu nu te mai place, tu te gandesti ca noi ne indragostim si fara sa vrem si se duce dragostea tot fara sa vrem :*sper ca te"am ajutat:*

| GeorgeCrow a răspuns:

Maii Elly mai =]. in primul rand, urata nu esti ca te vad zilnic la scoala, al doilea rand dragostea nu exista intr-o relatie de 3 zile, pentru ca tu si multe din "adolescentele" din zilele noastre au la status " TE IUBESC MULT MULTX::FASO%*#*%!*#%O" din prima zi de cand sunt cu un tip.Asta nu e normal... Dragostea nu exista la varsta de 11-12 ani intelegi? o.o deci ce ai tu cu tipu ala e doar placere sau nu stiu... oricum tipu e cam mare deci nu stiu ce sa zic o.o

| Florynutzu29 a răspuns:

Nu esti urata esti o fata frumoasa.Eu consider ca orice om merita sa fie fericit, parerea mea este sa vorbesti cu el si sa-i spui cea ce simti dar trebuie sa vezi cea ce spui.Cred ca ai 13 ani nu stiu precis este destul de devreme pentru ceva serios dar poti sa incerci.Iti urez noroc cu acest baiat.PA

| Foozy a răspuns:

Mai Georgica noi nu mai suntem intre 11-12 ani din pacate pentru tine ...si de unde sti tu ca nu exista dragoste la 11-12 ani dragostea exista la orice varsta nu conteaza cat de mic sau cat de mare esti daca iubesti o persoana. Si de unde sti ca ce are fata asta cu tipu e doar o placere esti tu cumva ...nu nu cred