| pitbull93 a întrebat:

Buna tup. aseara cand stateam pe net pe laptop, mi sa deconectat netu ( netu il am prin fibra optica) cand am incercat sa dau iar connect nu mi-a mers si s-a blocat, atunci m-am gandit ca poate din cauza windowsu-lui nu mi-a mers si am reinstalat windowsu si din nou aceiasi probleme am facut conecsiunea dau de cateva ori connect si iar se blocheaza, ma am crezut ca netu o fi de vina dar in casa mai am u pc, mi-am instalat windowsu si pe acel pc si am conectat cablu la el, dar spre uimirea mea la pc merge netu. Oare care sa fie problema? va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| r3ally a răspuns:

Incearca sa faci un update la windows, poate din cauza asta iti face probleme! De multe ori daca setarile unor anumite programe nu sunt "up to date" nu mai fuctioneaza asa cum ar trebui! happy