| daniela36783 a întrebat:

Buna tup.M nevoie de niste programe de editat poze de exemplu : am niste poze cu niste prieteni si nu vreau sa fac sa nu se mai vada dar sa nu le acopar fata cu alt ceva sa se vada asa in ceata ...cam asa ceva, fumdita primul raspun. Multumesc

2 răspunsuri:
| NiKoLeT a răspuns:

Pixlr.com/express/ ceea ce vrei ca prin ceata e la local blur, decupare - crop, uite, asta e un fotoshop online ft cool, toate pozele mi le fac prin el, ii poti schimba si culoare pozei si tot ce vrei! Si fotoskype-ul e bun, dar nu prea functii, cum..adika are dar nu sunt chiar atit de bune ca la pixlr.com, caci pixlr.com are si cum ii poti curati si inalbi fata...mai pe scurt cel ma bune pixlr.com

| RebekkaRebbe a răspuns:

Pizap ...este foarte bun si pentru decupari si pentru mai multe...si photoscapehappy