| firelord66 a întrebat:

Buna tuturor. am cateva intrebari legate de jocul Top Eleven de pe F. b am formatia 3-1-3-2 ( 4 fundasi, un mijlocas central defensiv, 3 mijlocasi centrali si 2 atacanti) si nu prea stiu cum sa pun la tactica( deposedare, marcaj etc.). A doua intrebare a ce ora as putea cumpara jucatori cel mai bine( adica sa dau max 3 Tokeni). Si mai am o intrebare. exista hackuri(sa stiti sigur daca merg sau nu) si la ce ajuta

1 răspuns:
| VladVladutzu2014 a răspuns:

Exista hack ..iti da token, bani, de toate. si eu caut din asta.

gasesti cand sunt multi jucatori la un interval mic.
deposedare normala
marcaj zonal.

FUNDA?big grin