| magdaliciii a întrebat:

Buna tuturor.am o intrebare pentru cei ce au terminat clasa 8a.Cum a fost la examenul la romana? v-ati descurcat? mie mi s-a parut usor.astept impresiile voastrewinking

4 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

A fost usor numai ca la subiectul 2 exercitiul 4 nu am stiuthappy

| RKR a răspuns:

In afara de subiectul 2 exercitiul numarul 3.

| Dexaa a răspuns:

Ce-i drept, a fost chiar uşor, dar exerciţiile 3 şi 4 de la subictul 2 mi-au cam dat nervii peste cap. Tu te-ai descurcat?

| magdaliciii explică:

M-am descurcat.numai ca m-a dat peste cap propozitia subordonata